Elo Boost Service


Extra Options

Flash D +8 ₺

Flash F +8 ₺

Canlı Yayın +30 ₺

Boost Sonu +1 Win Alınsın +8 ₺

Details

You should login to create order.
Elo Boost nedir?

Elo Boost yalnızca League of Legends'ta değil rekabetçi ortam bulunduran tüm oyunlarda sunulan bir hizmettir. Elo Boost'un tanımını özetlemek gerekirse; oyundaki hesabınızın belirli bir ücret karşılığında istediğiniz konuma getirilmesidir. Biz LoL Elo Boost sektöründe farkımızı ortaya koyarak boosting işlemlerinizi mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürelerde tamamlayarak hem sizi zamandan tasarruf ettiriyor hem de bu süreçte AFK, troll, feeder veya toxic oyuncularla sinir bozucu oyunlar geçirmekten kurtarıyoruz.

Elo Boost Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

League of Legends Elo Boost hizmetinin adeta zorunlu hâle gelmesinin bir diğer sebebi ise oyundaki dereceli sistemidir. Hesabınız elohell durumuna düşmüşse ve her maç düşük lp (puanlar) alıyor, maç kaybedince ise yüksek lp (puanlar) kaybediyorsanız sizin için dereceli lig kasmak tam bir eziyet hâline gelmiştir. EZ Elo Boost ekibi olarak LoL Eloboost hizmetlerimiz ile sizleri bu zahmetten kurtarıp hesabınızı hedeflediğiniz lige en kısa zamanda ulaştırıyoruz. Saatlerinizi, hatta günlerinizi harcayarak sinir bozucu oyunlar geçirmiş ve henüz istediğiniz liglere ulaşamadıysanız sizlere sunduğumuz LoL Elo Boosting hizmetlerinden her zaman faydalanabilirsiniz. Tabii ki League of Legends Eloboost hizmetlerimizden faydalanmak için illa ki hesabınızın elohell durumuna gelmesi gerekmiyor, elosu normal düzeyde olan hesaplarınız için de LoL Elo Boost hizmetlerimizden faydalanıp hesabınızı daha yüksek winrate değerlerine taşıyabilir ve işlem boyunca alınan win streak serileri sonucunda çok daha kaliteli elolara giriş yapabilirsiniz. Boost işleminizin tamamlanmasının ardından LoL hesabınıza maç başına gelen LP miktarı artacağı ve daha iyi takım arkadaşlarıyla yüksek elolarda oynayacağınızdan dolayı lig yükselmeniz çok daha kolay ve verimli olacaktır. Tüm bunlara ek olarak sunduğumuz hizmet boyunca yalnızca siparişinize ve size özel açılan Discord platformunda boosterınız ile diyalog halinde olabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Elo Boost İşlemleri Güvenli Midir?

Tamamen güvenlidir. Bizler için gizlilik, güvenlik ve müşteri dostu fiyat politikası her zaman ön plandadır. Bir sipariş verdiğiniz zaman işleminiz ile ilgilenen booster bile sizin hesap giriş bilgilerinizi göremez, tamamen gizliliğiniz ve hesabınızın güvenliği adına özel olarak dizayn ettiğimiz giriş programı sayesinde elo boost işleminizi teslim alan boosterımız, siparişinizi başlattığı zaman otomatik olarak sipariş verilen hesabınıza giriş sağlayıp işlem tamamlandığında da aynı şekilde otomatik olarak çıkar. Ayrıca, verdiğiniz tüm bilgiler veri tabanında SSL sertifikası ile şifrelendiği, işlem bitiminde ise aynı şekilde şifreli olarak silindiği için kimse bilgilerinize erişemez. Bu önlemlere ek olarak tüm boosterlarımız işlemleri gerçekleştirirken bağlantılarını VPN koruması altında sağlamaktadırlar. Güvenlik adına aldığımız başlıca önlemler bu şekildedir, tabii ki bunların dışında ufak çaplı önlemlerimiz de mevcuttur. Aldığımız tüm bu yüksek güvenlik önlemleri sayesinde eloboost işlemlerinizi yıllardır %100 güvence altında gerçekleştiriyor ve en ufak bir sorun bile yaşamıyoruz.