İptal ve İade Koşulları

UYARI : İnternet sitemize üye olan, sipariş oluşturup ödeme yapan ya da sitemizdeki herhangi bir hizmeti doğrudan ya da dolaylı şekilde almış olan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır. Ayrıca, EZ ELOBOOST yönetimi bu sözleşmenin tamamını ya da herhangi bir kısmını bir beyana gerek kalmadan değiştirme hakkını gizli tutar.

Birçok kişi boost hizmetleri için bizlere güvense de, yine de kullanıcıların tamamının memnun kalmayacağı açıktır. Hiçbir iş dalında da bu mümkün olmamaktadır. Bir hizmet sağlayıcısı olmamız sebebiyle müşterimizin siparişi anında değil de belirli bir hızda ilerleyecektir, bu da müşteriye siparişini belirli bir aşamada durdurma ve iade talep etme hakkı tanımaktadır.

İade edilecek tutar, siparişin yapılan kısmına kadar olan tutar düşüldükten sonra ortaya çıkan tutardır. Müşterinin iade talebinde bulunması durumunda bu tutarı EZ ELOBOOST yönetimi adil bir şekilde belirleyecek ve müşteriyle mutabakata varacaktır.

İade koşullarıyla ilgili detaylı bilgiyi e-mail veya canlı destek üzerinden iletişime geçerek alabilirsiniz.